Hotel policies

Zaručená rezervace a záloha

Všechny rezervace provedené prostřednictvím oficiálních webových stránek hotelu musí být garantovány kreditní kartou, kterou hotel akceptuje (viz níže). Garantovaná rezervace vám zajistí pokoj i v případě, že se ubytujete později (po 18:00). V některých termínech příjezdu a za určité ceny může být vyžadována záloha. Úplné informace o požadavcích na zálohu si prosím ověřte při rezervaci.

Přijímané typy kreditních karet

VISA, Mastercard a Maestro.

Čas příjezdu:od 15:00 hodin

Čas odhlášení: do 11 hodin dopoledne.

Včasné příjezdy a pozdní odjezdy

Pokud plánujete přijet ráno a chcete mít okamžitý přístup do svého pokoje, doporučujeme vám provést rezervaci na noc před vaším příjezdem. Stejně tak v případě pozdních odjezdů vám rezervace další noci zaručí přístup do pokoje až do vašeho odjezdu. Pokud se rozhodnete další noc nerezervovat, rádi vám bezplatně uložíme zavazadla v naší úschovně zavazadel.

Zrušení individuální rezervace

Stanovy pro zrušení rezervace se mohou lišit. Více informací se dozvíte v průběhu rezervace.

Pravidla pro děti

Děti mladší 12 let mohou být ubytovány zdarma v pokoji svých rodičů, pokud je rezervován Junior suite. Pouze v pokoji Junior suite je možné ubytovat maximálně 3 osoby. Dětská postýlka je k dispozici zdarma, pokud si ji předem vyžádáte. Do pokojů Standard nelze umístit přistýlku. Pro děti jsou v jídelně u snídaně k dispozici dětské židličky.

Pravidla pro domácí zvířata

V hotelu bohužel nejsou povolena domácí zvířata.